FRYZJERSTWO

Oferujemy strzyżenia damskie i męskie , koloryzację , fryzury dzienne , wieczorowe, komunijne .

POSIADAMY PROFESJONALNY PROGRAM DOBORU FRYZUR .

modelka_12.jpg modelka.jpg modelka1.jpg modelka2.jpg modelka4.jpg
model_1.jpg model_3.jpg model_4.jpg model_6.jpg model_7.jpg

 

Keratynowe prostowanie włosów
Nanokeratin system jest dostępny tylko wybranych salonach i przeprowadzany przez specjalnie przeszkolonych stylistów. W Bełchatowie tylko w salonach Viso Specjalna formuła rewitalizująca i odmładzająca włosy, eliminuje puszenie się oraz niesforne kręcenie się włosów. Przywraca i odbudowuje strukturę włosa poprzez przenikanie specjalnej mieszanki naturalnej keratyny głęboko do wnętrza włosa. Przeznaczona jest dla każdego rodzaju włosów np. rozjaśnianych, z pasemkami bardzo zniszczonych. Włosy pozostają gładkie, miękkie i lśniące efekty utrzymuje się do pięciu miesięcy w zależności od rodzaju włosów i stosowanej pielęgnacji.

 

Intensywna rekonstrukcja włosów

Teraz możesz podarować swoim włosom drugą młodość.
Wysoka skuteczność działania programu SUBTIL KERATIN opiera się na cztero-etapowej, intensywnej pielęgnacji profesjonalnej w salonie fryzjerskim.

Podczas programu pielęgnacyjnego trwającego zaledwie 35 minut gama produktów SUBTIL KERATIN umożliwia wprowadzenie substancji czynnych do wnętrza włosa i wygładzenie jego powierzchni, działając jak prawdziwy cement.

SUBTIL KERATIN przeznaczony jest dla włosów wymagających głębokiej odbudowy .Jego sekretem jest niezwykła moc odmładzająca Kolagenu Roślinnego w połączeniu z Keratyną .

EFEKT – Nigdy wcześniej rezultaty regeneracji nie były tak kompletne i długotrwałe. Odbudowane od wewnątrz i uszlachetnione na zewnątrz włosy promienieją. Odczuwany komfort jest niezrównany. Lekkie, elastyczne, miękkie i lepiej nawilżone włosy już od pierwszej aplikacji na wiele tygodni odzyskują blask i piękno.
Dzięki Subtil Keratyn Twoje włosy odzyskają zdrowy i piękny wygląd.


Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności